پلیش لوله | پلیش کاری لوله | گروه صبا تولید و تامین لوله و پروفیل صنعتی

پلیش لوله

پلیش یا پرداخت لوله و پروفیل، فرایندی است که درست قبل از پوشش دهی انجام می گیرد و هدف از آن زدودن همه ناخالصی ها، جرم ها، زنگ ها از سطح قطعه کار و رساندن آن به سطحی صاف، صیقلی، درخشان و خالص است تا پوشش دهی از هر نوعی که هست (رنگ، آبکاری، لاک و …) درست انجام پذیرد.

در صنعت روش های گوناگون و متنوعی برای پرداخت های سطحی وجود دارد، مانند: سند بلاست، شات بلاست، پرداخت با سنباده، گیلانسهای دستی، دستگاه های ویبره و …. که البته هر کدام مزایا و معایب خود را دارد و بسیار مهم است که روش درستی برای تولید یک قطعه انتخاب شود .

دراین بین گروه صبا جهت رفع نیاز تولید کنندگان گرامی اقدام به تجهیز خود به دستگاه های پلیش اتوماتیک اربیتالی کرده است که در رسته خود خصوصا برای لوله بهترینند و عملکرد عالی و چشم گیری دارند .

سرعت بالا، کیفیت عالی سطحی و همچنین توان پرداخت تا طول 6 متر از مزایای سیستم های پرداخت ماست و امیدواریم این توانمندی پاسخگوی نیاز تولیدکنندگان عزیز باشد و بتواند نیاز های مشتریان عزیز را برآورده نمایید. رسالت مجموعه صبا این است که  بهترین خدمات را در این بخش برای تولیدکنندگان محترم عرضه کند.