تماس با گروه صنعتی صبا
تماس با گروه صنعتی صبا

درباره ما | گروه صبا تولید و تامین لوله و پروفیل صنعتی

گروه صبا ، مجموعه صبا

برش لوله و پروفیل ، مجموعه صبا

کشش سرد ، مجموعه صبا

درباره صبا بیشتر بدانیم ...

گروه صنعتی بازرگانی ایلخانی ( مجموعه صبا ) با مدیریت آقای عبداله ایلخانی از سال 1356 فعالیت خود را در زمینه توزیع و پخش انواع لوله و پروفیل در سراسر کشور آغاز نمود.

این مجموعه از سال 1376 و با شروع تولید لوله مبلی و قوطی صنعتی در ایران توسط کارخانه نورد و پروفیل ساوه ، شروع به فعالیت در زمینه فوق نمود و با هدف تامین نیاز صنعتگران ( صنایع قطعه سازی و خودرو سازی ، مبلی کاران و تولیدکنندگان صندلی ، اگزوز ، کانکس ، کانتینر و دوچرخه و ... ) محصولات خود را در این زمینه گسترش داد .

مجموعه صبا در سال 1385 جهت ارائه هر چه بهتر خدمات به مشتریان ارجمند اقدام به راه اندازی خطوط برش بندلی NC نمود ، که در حال حاضر با دارا بودن شش خط برش NC بندلی ، لوله و پروفیل و با ظرفیت برش حداقل 50000 قطعه در روز به عنوان تنها مجموعه تخصصی برش لوله و پروفیل در ایران مشغول به فعالیت می باشد .

در سال 1390 اقدام به راه اندازی خطوط کشش سرد لوله و پروفیل با بهترین دستگاه های روز دنیا کردیم تا بتوانیم علاوه بر لوله و پروفیلهای تولیدی به شکل استاندارد، مقاطع دلخواه تولیدکنندگان گرامی را نیز ارائه نماییم . هم اکنون شش خط کشش سرد در مجموعه صبا فعال است که ظرفیتی معادل 20 تن فرمینگ در روز را به ما میدهد .

درحال حاضر مجموعه صبا به جهت تولید انواع لوله و پروفیل و هچنین همکاری با شش تولیدکننده اصلی لوله و پروفیل صنعتی و سبک (کارخانجات نورد و پروفیل ساوه ، توسعه فولاد ساب ، خاور صنعت هما ، لوله و پروفیل سپنتا ، لوله و پروفیل کویر ، کارخانه آمل ) بیشترین تنوع محصول و قیمت را دارا می باشد و میتوانیم لوله و پروفیل را در ابعاد مورد نیاز مشتری در کمترین زمان و بهترین قیمت تقدیم تولیدکنندگان گرامی نماییم .

همه تلاش ما در طول این سالها ارائه بهترین محصول با کاملترین و دقیقترین خدمات به بهترین قیمت و کیفیت به صنعتگران و تولیدکنندگان محترم بوده است ، امیدواریم نتیجه این تلاش ، خرسندی هر چه بیشتر مشتریان گرامی باشد .

مهندس محمد ایلخانی

مدیریت عامل صبا

0

پروژه های تکمیل شده امسال

0

پروژه های در حال برش

0

پروژه های در حال کشش

0

پروژه های در حال پلیش